FAQ

Półfinały XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się online dnia 8 marca 2024 roku.

Półfinały są przeprowadzane w formie testów online.

Testy będą dostępne od godz. 12:00 do godz. 13:30.

Testy będą dostępne po zalogowaniu do Akademii Młodego Mechanika, a także z poziomu strony mistrzostwamechanikow.pl - na pierwszej stronie testu trzeba będzie trzeba podać dane podawane podczas rejestracji - co pozwoli na połączenie Państwa wyników z Państwa kontami.

Tak wcześniejsza rejestracja do Akademii Młodego Mechanika jest wymagana, rozwiązanie testu półfinałowego bez uprzedniej rejestracji w Akademii Młodego Mechanika będzie skutkowało dyskwalifikacją.

Tak, testy są wyposażone w taką technologię. Podczas rozwiązywania testu nie wolno opuszczać okna testu.

Każdy zespół rozwiązuje tylko jeden test w każdej wybranej wcześniej kategorii lub Akcji Specjalnej - uczniowie przesyłają jedno wspólne rozwiązanie, przesłanie kilku rozwiązań skutkuje dyskwalifikacją zespołu.

Nasza technologia nie ogranicza możliwości rozwiązania tego samego testu kilka razy z tego samego urządzenia ze względu na możliwe ograniczenia w szkołach, jednak należy pamiętać o tym, że zgodnie z regulaminem każdy zespół przesyła tylko jedno rozwiązanie w każdym wybranym teście - przesłanie kilku rozwiązań skutkuje dyskwalifikacją.

Organizatorzy

V8 Team
Grupa MTP
Poznań Motor Show
Partner strategiczny - Orlen Oil
Filtron
Varta
NEO Tools
John Deere
Yamaha
Integra
Duda Motorsport
Duda Garadge
Google for Education
GoCloud.pl
Ósemka
Top Agrar
Profi
Motofaktor
eTransport