AKCJA „MOJE NEO TOOLS” GRUPA TOPEX NA XI OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTWACH MECHANIKÓW

Profesjonalne narzędzia to nieodłączny element wyposażenia każdego warsztatu samochodowego. Ale korzystanie z nich nie jest wbrew pozorom takie proste. Aby używać ich efektywnie, potrzebna jest profesjonalna wiedza. O kompetencje młodych i zawodowych mechaników w tym zakresie zadba podczas XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników Grupa Topex w ramach akcji „Moje NEO Tools”.


Za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika zostaną udostępnione materiały edukacyjne przygotowane przez ekspertów Grupa Topex. Uczestnicy XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będą mieli możliwość zdobycia szczegółowej wiedzy na temat narzędzi marki NEO, ich funkcji, obsługi, a także przeznaczenia do poszczególnych czynności warsztatowych.


Po zalogowaniu się na swoje konto w Akademii Młodego Mechanika każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z solidnej dawki wiedzy, a po rozwiązaniu testów sprawdzających zdobyć tzw. zieloną kartę – gwarancję udziału w finałach XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników bez względu na wynik eliminacji. Warunek to pogłębienie wiadomości o narzędziach warsztatowych i osiągnięcie wysokiej punktacji w testach sprawdzających.

 

Ambasadorem Akademii Młodego Mechanika i akcji „Moje NEO Tools” jest Grzegorz Duda, współtwórca i ambasador Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodego Mechanika, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.


Grupa Topex to polska firma, oferująca szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi, a jej priorytetem jest wspieranie ludzi używających narzędzi, w tym mechaników samochodowych. Obecnie w portfolio Grupy Topex znajduje się 5 marek własnych z ofertą ponad 7200 produktów, dedykowaną do różnych segmentów rynku.


Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

Paweł Dekowski
Data publikacji: 03.03.2022 13:16:59

Partner strategiczny

Partnerzy